02.07.2020р. проводиться ЗНО з фізики

До уваги   керівників , педагогів та випускників!

02.07.2020р. –  відбудеться ЗНО з фізики

      Допуск до пунктів проведення ЗНО триватиме з 09:50 до 10.50.  Для входу в пункт тестування учасник / учасниця має обов’язково подати три документи:

  • оригінал Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорт або інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Працівники пунктів тестування не будуть вивчати наявність / відсутність заяви про рішення учасника стосовно ДПА у формі ЗНО, тому здобувачі повної загальної середньої освіти можуть не хвилюватися, якщо оперативно не повідомлять заклад освіти про свій вибір.

      Для участі в ЗНО учасник / учасниця має своєчасно прибути до пункту тестування, взяти з собою зазначені вище документи, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску до пункту тестування.

Учасника / учасницю ЗНО не допустять до пункту ЗНО у разі:

  • непред’явлення Сертифіката; документа, що посвідчує особу; нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документа (для осіб, які пред’являють документ, оформлений іноземною мовою);
  • ­запізнення.

  Адреса пункту тестування вказана в запрошенні. У м.Чернівці діятимуть 2  пункти тестування на базі:

  • ЗОШ № 6 (вул. Комарова, 26-В);
  • ЗОШ № 31 ( вул. Дібровецька, 5-А);

Відповідно до Розпорядження Чернівецького міського голови від 24.06.2020р. № 230-р з  25.06.2020р. по 17.07.2020р.  учасники та персонал, залучений до проведення ЗНО/ЄФВВ, має право користуватися громадським транспортом за пред’явленням довідки від закладу або договору про підтвердження наданих послуг у пункті проведення тестування та запрошення на пункт тестування. 

        Персоналу необхідно не пізніше   !!! 08.30 – 08.45  – прибути до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пункт ЗНО)  відповідно списку з документом, що посвідчує особу, бейджем, на якому зазначені прізвище, ім’я, по батькові, годинником, ручкою з чорнилом чорного кольору, ножицями, договором та штрих-кодом.  Допуск  учасників ЗНО та  персоналу  до будівлі пункту ЗНО здійснюється після оцінки  медичним працівником наявних ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення захисної маски/респіратора так, щоб були покриті ніс та рот.

       Учасникам тестування при собі необхідно мати, окрім документа, що посвідчує особу, Сертифікатукулькові ручки з чорною пастою, за потреби, можна мати питну воду у прозорій пляшціТакож дозволяється мати при собі резервні (запасні) захисні маски, власні санітайзер/антисептик для рук.

      Цьогоріч пандемія коронавірусної інфекції внесла корективи у проведення зовнішнього незалежного оцінювання: не тільки змістилися терміни проведення, а й додалися певні правила, дотримання яких спрямоване на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

      Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392заборонено перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок. Тому при проведенні ЗНО учасники зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів у громадських місцях (докладніше – за посиланням), про необхідність одягнення захисних масок чи респіраторів для допуску на ЗНО кожен учасник повідомлений через персональний кабінет. Для безпечного проходження тестування в умовах адаптивного карантину вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (зокрема, виготовлених

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *