03 липня проходить єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ)

Єдине фахове  вступне випробування (ЄФВВ) 03.07.2020р. відбудеться на пунктах тестування, розміщених на базі   2   ЗЗСО  м.Чернівці.  ЦЕ:

  • ЗОШ № 2 (вул. Головна, 87);
  • ЗОШ № 6 (вул. Комарова, 26-В).

       

    Основна сесія ЄФВВ розпочинається  о 10:00. Нагадуємо учасникам ЄФВВ, що адреси пунктів тестування та час початку іспиту зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

     У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого вступникові / вступниці рекомендовано прибути до пункту тестування, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску. Допуск вступників до пункту розпочинається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку вступного випробування: з 09.15  до 09.50 год.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

     У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

    Електронна версія ID-картки у мобільному застосунку «Дія» не замінює оригінал паспорта.

    Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

    Нагадуємо, що під час проходження тесту вступник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

    Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання вступники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

 Відповідно до Розпорядження Чернівецького міського голови № 230-р від 24.06.2020р.  з  25.06.2020р. по 17.07.2020р.  учасники та персонал, залучений до проведення ЗНО/ЄВІ, має право користуватися громадським транспортом за пред’явленням довідки від закладу або договору про підтвердження наданих послуг у пункті проведення тестування та запрошення на пункт тестування. 

 Персоналу ЄФВВ необхідно не пізніше   !!! 08.30 – 08.40   прибути до пункту проведення ЄФВВ   відповідно списку з документом, що посвідчує особу, бейджем, на якому зазначені прізвище, ім’я, по батькові, годинником, ручкою з чорнилом чорного кольору, ножицями.

   

     Складання ЄФВВ   передбачає  виконання завдань  двох блоків: блоку «Тест загальних навчальних правничих компетентностей» (далі – блок «ТЗНПК»)  та блоку  «Право».  Для виконання завдань блоку «Тест загальних навчальних правничих компетентностей» (далі – блок «ТЗНПК») передбачено 75 хв, блоку  «Право» – 125 хв.  Спочатку вступники працюють з пакетом “ТЗНПК”. Там завдання розділені на 3 секції (“Критичне мислення”, “Аналітичне мислення” та ” Логічне мислення”) на виконання яких дається по 25 хв. (разом 75 хв.).

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за 14 календарних днів від дня проведення тестування.

         Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту/ єдиного фахового  вступного випробування через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

     Звертаємо увагу на те, що відповідно до VІІ розділу Порядку участь у додатковій сесії можуть взяти вступники, які:

1) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;

2) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;

3) не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.

    Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *