10.04.2021р. відбудеться пробне ЗНО

Пробне ЗНО у м. Чернівці відбудеться, як і заплановано, 10 квітня 2021р.

    У м.Чернівці будуть функціонувати 7 пунктів тестування  на базі:

 гімназії №1(пр-кт Незалежності, 68);

–  гімназії  №4 (вул. Щепкіна, 2);

 – ЗОШ № 2 (вул. Головна, 87);

–  ЗОШ № 24 (вул. Фізкультурна, 5);

–  ЗОШ №27 (вул. Воробкевича, 19);

–  ЗОШ № 31 ( вул. Дібровецька, 5-А);

–  ліцею №4 (вул. Небесної Сотні, 18-А).

    Персоналу необхідно не пізніше   !!! 9.00 прибути до пункту проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пункт ПЗНО)  відповідно списку з документом, що посвідчує особу, бейджем, на якому зазначені прізвище, ім’я, по батькові, годинником, ручкою з чорнилом чорного кольору, ножицями, договором та штрих-кодом.  Допуск  учасників ПЗНО та  персоналу  до будівлі пункту ПЗНО здійснюється після оцінки  медичним працівником наявних ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення захисної маски/респіратора так, щоб були покриті ніс та рот. Також необхідно мати при собі резервні (запасні) захисні маски.

       Учасникам пробного тестування при собі необхідно мати, окрім документа, що посвідчує особу, кулькові ручки з чорною пастою, за потреби, можна мати питну воду у прозорій пляшці. Також необхідно мати при собі резервні (запасні) захисні маски, власні санітайзер/антисептик для рук.

       Для  учасників  оцінювання буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома. Учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО до цього сервісу 10–14 квітня, тобто відповідно до попередніх планів. Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

     Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні уже 11 квітня.    Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. У разі якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Нагадуємо, що всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання: учасники мають перебувати в масках, мати маленькі дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції із іншими учасниками тестування.

    З огляду на те, що епідеміологічна ситуація є доволі швидкозмінною, просимо учасників напередодні оцінювання обов’язково зайти до своїх кабінетів на сайт Івано-Франківського регіонального центру  оцінювання якості освіти та ознайомитися із актуальною інформацією щодо проведення пробного ЗНО.

    Будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *