15.06.2020р. – відбудеться пробне ЗНО з української мови

До уваги   керівників , педагогів та випускників!

15.06.2020р. –  відбудеться пробне ЗНО з української мови

Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) та  запрошенням. За потреби, та після оцінки ситуації щодо кількості учасників, які прибули до  пункту тестування раніше,  відповідальним за ПТ , для уникнення скупчення  великої кількості учасників при вході до ПТ, може бути прийняте рішення щодо початку допуску о 10.00.

Адреса пункту тестування вказана в запрошенні. У м.Чернівці діятимуть 11 пунктів тестування на базі:

 гімназії №1(пр-кт Незалежності, 68);

–  гімназії  №4 (вул. Щепкіна, 2);

– ЗОШ № 2 (вул. Головна, 87);

–  ЗОШ № 6 (вул. Комарова, 26-В);

–  ЗОШ №22 (вул. Південно-Кільцева,17);

–  ЗОШ № 24 (вул. Фізкультурна, 5);

–  ЗОШ №27 (вул. Воробкевича, 19);

–  ЗОШ №28 ( вул. Руська, 257-А);

–  ЗОШ № 31 ( вул. Дібровецька, 5-А);

–  ЗОШ № 33  ( вул.Героїв Майдану, 152-А)

–  ліцею №4 (вул. Небесної Сотні, 18-А).

 

Відповідно до Розпорядження Чернівецького міського голови від 11.06.2020р. №209-р  15.06.2020р. та 17.06.2020р.   персонал, залучений до проведення ПЗНО, має право користуватися громадським транспортом за пред’явленням довідки від закладу або договору про підтвердження наданих послуг у пункті проведення пробного тестування.  Учасники пробного ЗНО забезпечуються правом проїзду у громадському транспорті  до пункту тестування за пред’явленням запрошення на пункт тестування.

Персоналу необхідно не пізніше   !!! 9.00 – 9.15  прибути до пункту проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пункт ПЗНО)  відповідно списку з документом, що посвідчує особу, бейджем, на якому зазначені прізвище, ім’я, по батькові, годинником, ручкою з чорнилом чорного кольору, ножицями, договором та штрих-кодом.  Допуск  учасників ПЗНО та  персоналу  до будівлі пункту ПЗНО здійснюється після оцінки  медичним працівником наявних ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення захисної маски/респіратора так, щоб були покриті ніс та рот.

       Учасникам пробного тестування при собі необхідно мати, окрім документа, що посвідчує особу, кулькові ручки з чорною пастою, за потреби, можна мати питну воду у прозорій пляшці. Також дозволяється мати при собі резервні (запасні) захисні маски, власні санітайзер/антисептик для рук.

Цьогоріч пандемія коронавірусної інфекції внесла корективи у проведення як зовнішнього незалежного оцінювання, так і пробного ЗНО: не тільки змістилися терміни проведення, а й додалися певні правила, дотримання яких спрямоване на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 заборонено перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок. Оскільки пробне ЗНО проводиться за особистим бажанням учасників, вони зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів у громадських місцях (докладніше – за посиланням), про необхідність одягнення захисних масок чи респіраторів для допуску на пробне ЗНО кожен учасник повідомлений через персональний кабінет. Для безпечного проходження тестування в умовах адаптивного карантину вхід учасників до пунктів проведення пробного тестування відбуватиметься за наявності засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (зокрема, виготовлених самостійно).

Український і Івано-Франківський центри оцінювання,  управління освіти Чернівецької міської ради  просять учасників пробного ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. У разі якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування зі своєї сторінки учасника, а також унести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Зауважимо, що Міністерство освіти і науки України спільно з НАК Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольством Швейцарії в Україні  та управління освіти Чернівецької міської ради забезпечили пункти проведення ЗНО необхідними засобами захисту: медичними масками; безконтактними термометрами (пірометрами); засобами дезінфекції для рук; засобами дезінфекції для оброблення поверхонь тощо.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *