16 грудня 2019 року у ДНЗ № 41 ЦРД “Пізнайко” відбувся семінар-практикум “Взаємодія учасників команд супроводу в закладах освіти з інклюзивним навчанням”

16 грудня 2019 року у ДНЗ № 41 ЦРД “Пізнайко” відбувся семінар-практикум на тему “Взаємодія учасників команд супроводу в закладах освіти з інклюзивним навчанням”

Продовжує поширюватися і розвиватися інклюзивна освіта, яка передбачає, що діти з особливими освітніми потребами відвідують звичайний дитячий садок, школу, навчаються і виховуються разом зі своїми ровесниками. Участь у семінарі-практикумі прийняли вихова
телі-методисти закладів дошкільної освіти та педагоги – учасники команд супроводу ЗОШ № 14,24,22 та 28, адже наступність між двома ланками освіти є запорукою успішної соціалізації та розвитку дитини з особливими освітніми потребами у закладах освіти. Ефективне впровадження інклюзивного навчання напряму залежить від взаємодії учасників команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП, тому правильно налагоджена співпраця дає позитивні результати у розвитку дітей.

Методисти ММЦ управління освіти Чернівецької міської ради Гуменюк Ю.О. ,Чобанюк Л.Д  та директор КУЧМІРЦ №2 Філіпчук А.А. провели практичну роботу на взаємодію між учасниками семінару. Директор ДНЗ комбінованого типу № 10 “Попелюшка” Татарин І.В.  поділилася досвідом впровадженя інклюзивного навчання у закладі, про перспекти та реа
лії інклюзивної освіти. Вихователь-методист ДНЗ № 41 ЦРД “Пізнайко” Відман Н.Г. продемонструвала власний досвід проведення засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП. Під час семінару-практикуму панувала доброзичлива робоча атмосфера, застосовувались інтерактивні вправи, надавались кваліфіковані відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *