30 ЧЕРВНЯ – ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Завтра у м.Чернівці на 5 пунктах тестування проходитиме єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступників магістратури на базі :

ЗОШ № 2 (вул. Головна, 87);

  ЗОШ № 6 (вул. Комарова, 26-В);

  ЗОШ №22 (вул. Південно-Кільцева,17);

ЗОШ № 24 (вул. Фізкультурна, 5);

 ЗОШ № 33  ( вул.Героїв Майдану, 152-А)

Ліцей №4 (вул. Небесної Сотні, 18-А)

Персонал, задіяний до проведення єдиного вступного іспиту з іноземної мови повинен з’явитись на пункт тестування не пізніше 08.30 год на І зміну та 12.30 год на ІІ зміну.

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

Нагадуємо учасникам ЄВІ, що адреси пунктів тестування та час початку іспиту зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого вступникові / вступниці рекомендовано прибути до пункту тестування, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску. Допуск вступників до пункту розпочинається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку вступного випробування.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

На складання ЄВІ буде відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань — 42. Тест складається з двох частин: частина «Читання» містить 22 завдання; частина «Використання мови» містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 42.

Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Нагадуємо, що під час проходження тесту вступник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання вступники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *