30-й Першовересень в Україні: вектори змін та якість інноваційних трансформацій

Сьогодні, 28 серпня 2021 року, у приміщеннях Мармурової зали Чернівецького національного  університету ім. Ю.Федьковича   та Мистецько-культурного центру ім. І.Миколайчука традиційно відбулася серпнева конференція  працівників освіти Чернівецької міської територіальної громади з порядком денним  «30-й Першовересень в Україні: вектори змін та якість інноваційних трансформацій».

У заході взяли участь заступник Чернівецького міського голови Лесюк Ю.М., начальник управління освіти міської ради Ткачук І.Я., заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА   Періус Н.В., директор Державної служби якості освіти у Чернівецькій області Палійчук О.М.,  ректор Чернівецького національного університету Петришин Р.І., директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Білянін Г.І., керівники та педагогічні працівники закладів освіти, представники громадських організацій, родини  загиблих героїв АТО.

Привітав учасників Конференції  ректор ЧНУ ім. Ю.Федьковича Роман Петришин, який подякував управлінню освіти та керівникам закладів освіти  за плідну співпрацю з університетом.

Микола Зегрюк, голова Чернівецької міської профспілкової організації працівників освіти і науки, вручив  книги всім новопризначеним директорам закладів загальної середньої освіти та побажав їм успіху  у творчих починаннях.     

Начальниця управління освіти  Ірина Ткачук  поділитися здобутками та досягненнями освітньої галузі за попередній рік, окреслила вектори змін та основні напрями діяльності на наступний навчальний рік. «Освітня політика, як на державному рівні, так і місцевому, повинна здійснюватись виважено, толерантно, а реформування галузі потребує не просто чіткого бачення кінцевого результату реформ, а усвідомлення того рівня відповідальності за цей результат, який покладається на кожного з нас», – зазначила очільниця освіти.

Про важливість вакцинації педагогів як запоруки очного навчання школярів, говорив Юрій Лесюк, заступник Чернівецького міського голови.

Конференція відбулася в новому дискусійному форматі, під час якого освітяни обговорили проблемні питання  та надали пропозиції  щодо їх вирішення.

Найкращим педагогічним працівникам міста вручено Грамоти  Чернівецького міського голови та цінні подарунки. А також відзначено випускників, які за результатами ЗНО отримали найвищий бал.

Пишаємось проведенням таких масштабних освітніх заходів в місті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *