Акція милосердя в ДНЗ №45

У рамках проведення  «Тижня духовності» з 20 по 23 квітня 2021 року, напередодні ВЕЛИКОДНЯ,  колектив ДНЗ №45 комбінованого типу разом з батьками,  які виявили ініціативу допомогти людям похилого віку,  долучилися до акції «СИВІ ВОЛОСИНКИ». Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.
Акція проводилася з метою привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, пенсіонерів, людей з особливими потребами, ветеранів війни та праці, солдатських вдів, одиноких непрацездатних громадян  та інших, соціально незахищених верств населення, яким необхідна постійна уваги.
Діти власноруч виготовили листівки, малюнки, писали побажання та слова підтримки, подяки. Зібрали продукти харчування (фрукти, солодощі, крупи, олію та ін.), миючі засоби та засоби гігієни, одяг, взуття.

Долучилися до проведеної акції «СИВІ ВОЛОСИНКИ» приватний підприємець Помпуш Іван Дмитрович разом зі свої братом Помпуш Григорієм Дмитровичем  з с. Бояни Новоселицького району Чернівецької області,   які посприяли у доставці яблук з власного підприємства  для людей, які проживають у будинку для пристарілих в с. Чудей Сторожинецького району.

У даному пансіонаті знаходиться 32 людей – 14 чоловіків та 18 жінок похилого віку, яким потрібно добре слово, щира людська посмішка, підтримка та увага. Директор  пансіонату Еммануїла Георгіївна тепло зустріла, подякувала за  допомогу та  відзначила,  як важливо людині в похилому віці відчувати турботу та увагу, спілкуватися і знаходитися в соціальному оточенні, відчувати себе необхідним.

Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *