Благодійний марафон “Дарунки Миколая”

З 20 листопада по 18 грудня 2020 року проводився 17 благодійний марафон “Дарунки Миколая”. Організатором даного марафону є Чернівецький обласний благодійний фонд “Подаруй дитині життя” – неприбуткова благодійна організація, яка надає системну допомогу дітям Буковини, хворим на рак та лейкемію.

Дошкільний навчальний заклад 41 Центр розвитку дитини “ПІЗНАЙКО” приєднався до благодійного руху. Всі учасники навчально-виховного процесу взяли активну участь в організації добрих справ. Батьки дітей старших садових груп закупили (а вихованці поділилися)  іграшки: ляльки, пазли, кубики, машини, танграми, розмальовки. Батьки вихованців середніх садових груп придбали новорічні подарункові набори та соки. Молодші та переддошкільні групи підгодували солодощі (вафлі, тістечка, печиво, круасани).

Колектив закладу організував закупівлю ліків та медичних засобів (натрію хлорид, глюкоза, бісептол, системи, шприци). Зібрані смаколики та ліки були направлені у відділення Обласної дитячої клінічної лікарні для дітей, хворих на рак та лейкемію.

Також, за ініціативи ДНЗ 41, здійснили благодійний внесок для дітей благодійної організації “Я- майбутнє України”, а саме “Місто Добра” – центр доброти для мами і дитини, засновником якого є Марта Левченко. Центр знаходиться за адресою вул. Річна, 10. Це великий комплекс надання соціальних послуг та притулку найбіднішим сім’ям задля збереження дитини в сім’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *