Cемінар-практикум учителів географії

30 квітня 2020 року в онлайн-режимі, на базі ЗОШ №8, проведено семінар-практикум учителів географії на тему: «Використання інноваційних технологій під час проведення сучасного уроку географії».
У семінарі взяли участь 36 педагогів.
Засідання відкрила методист міського методичного центру управління освіти Чернівецької міської ради Тюфтій Алла Георгіївна, яка окреслила мету онлайн-конференції і важливість використання інформаційно-комунікативних технологій в освітньому процесі для налагодження дистанційного навчання. Ознайомила з онлайн-ресурсами для організації освітнього процесу та сучасними онлайн-інструментами.

Вчитель Чернівецької ЗОШ №8 Ревега Оксана Зіновіївна у своєму відеовиступі  розповіла про інноваційні технології, які найчастіше використовує у своїй роботі. У методичному кейсі учасники мали можливість ознайомитися із варіантами цікавих завдань, які можна використовувати в урочній та позаурочній роботі.

Мадей Галина Володимирівна, вчитель Чернівецької СШ ОРТ № 41, поділилась досвідом з колегами про те, як створювати відео презентації, розміщувати їх на свій YouTube канал. А також про використання YouTube каналу в процесі дистанційного навчання.

З можливостями платформи Google Сlass  на уроках географії в умовах дистанційної освіти ознайомив вчитель ліцею №1 Майданик Володимир Львович.
Вчителі узагальнили практичні поради щодо налагодження освітнього процесу під час карантину, прийняли рішення  про створення інформаційного контенту матеріалів для використання на уроках.
З матеріалами семінару вчителі географії можуть ознайомитися на платформі Google Сlass  Географи міста ММЦ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *