Чорнобиль – довгий слід трагедії

Чорнобиль…Мертва зона…Сьогодні ці слова гірким болем відлунюються у наших серцях. Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа немає аналогів за масштабами екологічного забруднення та негативного впливу на здоров’я та життя людей.

Наслідки аварії страшні. Це мільйони людей, які постраждали від радіації. Виведена з господарського обігу частина території України під назвою «зона відчуження» – це сільськогосподарські землі, лісові масиви та водоймища. Зона відчуження –  мертва зона, яка охоплює 2712 кв. км. Для когось це можливо і «зона відчуження», а для нас це Батьківщина, змордований край Батьківщини. Це наша зона Національної трагедії. Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей.

У Будинку творчості дітей та юнацтва відбулась онлайн виставка-конкурс дитячих малюнків «Чорнобиль очима дітей». Своїми роботами вихованці закладу показали своє бачення екологічної катастрофи – біди, яка спіткала Україну у далекому 1986 році.

Метою заходу було вшанування тих, хто ціною свого життя та  здоров’я ліквідовував наслідки Чорнобильської катастрофи. Пам’ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *