Чути дзвонів передзвін – це ж «Різдвяний передзвін»!

                                                                            Різдво – це родина:

                                                                        Знає вся Україна!

                                                                              Це дідусь і бабуся, це мама і тато,

                                                                              Це, коли за столом є діток багато.

                                                                             Разом всі щасливі, радіють Різдву

                                                                           І гучно співають усі коляду.

       А що для Вас Різдво?…. Кожен з нас дасть відповідь на це питання по-особливому, адже для кожного з нас воно має духовне значення.   Різдво – це дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Його святкують у всьому світі, але кожен народ вкладає в нього щось своє.

         Ось уже другий рік відбувається казково-різдвяне  дійство, в якому творчість та креатив допомагають створити незабутню атмосферу  міського етнофестивалю «Різдвяний передзвін». Цьогоріч у заході взяти учать 9 закладів дошкільної освіти та НВК “Лідер”, які представили різноманітні номери: театралізоване дійство «Рано – раненько, радуйся земленько»( ДНЗ №53 «Віночок»), «Добрий вечір, люди!» (ДНЗ №23 «Калинонька»), таночок «Прилетіли ангелята» (НВК «Лідер»), пісня «Весела коляда» (ДНЗ №24 ЦРД «Джерело»), театралізоване дійство «Ніч перед Різдвом» (ДНЗ №41 ЦРД «Пізнайко»), вокально-інструментальний номер «Різдвяний віночок»  (ДНЗ №48 «Гніздечко»), танок «Білі крила» (ДНЗ №19 ЦРД «Барвінок»), пісня «Різдвяна коляда» (ДНЗ «Казка» Національної поліції України), театралізоване дійство «Христове Рождество нам радість принесло» (ДНЗ №45), театралізоване дійство «Не гаснуть зорі у різдвяну ніч» (ДНЗ №38).

           Діти славили народження Ісуса Христа в давніх колядках і сучасних різдвяних піснях, щедрували і посівали, бажали щасливого року в добрі й достатку. Представлені номери вразили всіх глядачів оригінальністю постановки, навичками вокального та танцювального  мистецтва, виконавською та акторською майстерністю.

           Особливого колориту дійству надало самобутнє традиційне вбрання наших пращурів  та героїв біблійних сюжетів, а також автентичні різдвяні атрибути – зірки, вертепи – церкви, посохи. Святковості та величі заходу додали ошатно прикрашена сцена,  інсталяція «Різдвяне  містечко» та музичне оформлення. Неочікуваним сюрпризом для всіх був виступ  артиста Vуйка Миколи.

           Сергій Васильович Мартинюк начальник управління освіти Чернівецької міської ради звернувся з вітальними словами до всіх присутніх  і нагородив всіх пам’ятними знаками Фестивалю та дипломами.

           Етнофестиваль «Різдвяний передзвін»  порадував учасників та глядачів, подарувавши всім незабутній різдвяний настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *