«Демократична школа» в Чернівцях

Демократична Україна почнеться в демократичній школі! З метою долучення до освітніх реформ в Україні 29 жовтня тренерська команда Програми Демократична школа м.Чернівців – Наталя Герасим, Микола Попадюк, Олеся Гаврилюк – провела на базі Чернівецької ЗОШ №5 інформаційний семінар для директорів та заступників директорів навчальних закладів міста та області.
Серед учасників було чимало представників шкіл області та ОТГ. На початку семінару було проведено знайомство учасників, що дало можливість налагодити сприятливу атмосферу та поділитись власним досвідом й очікуваннями. Згодом, значну увагу тренерська команда присвятила розповіді про переваги та можливості участі в Програмі, про школу яка надихає, підтримує та готує до дорослого життя. Досить корисною частиною інфозустрічі був покроковий розбір алгоритму реєстрації на сайті-платформі “Демократична школа”, а також розповідь про особливості використання дистанційних курсів та Тулбоксу.
Цікавими для слухачів стали розповіді про успішні практики випускників Програми ЗЗСО міста: Чернівецьких ЗОШ №5 та ЗОШ №38.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *