День самоврядування в ДНЗ №41 ЦРД “Пізнайко”

У кожного з батьків, діти яких відвідують садок,  повсякчас виникає ряд запитань: “Чи можна бути спокійним за здоров’я малюка, коли він перебуває в групі?”, “Як працює дитина на занятті та чи активний під час прогулянки?”, “Яка навчально-виховна робота проводиться в садочку, щоб  моя дитина була фізично здоровою та загартованою?”, “Яка якість їжі в ЗДО?”…
Щоб отримати відповіді на всі ці запитання – достатньо “прожити” один день в садочку і переконатися, що наші діти в надійних руках!
24 жовтня 2019р. в ДНЗ №41 ЦРД “Пізнайко” був проведений День самоврядування. Саме співпраця  педагогів та батьків дозволяє краще пізнати дитину, дає можливість дивитися на неї з різних позицій, побувати в різних ситуаціях, а головне – допомогти у разі потреби! Всі учасники творчо та креативно  віднеслися до підготовки, усвідомлюючи всю відповідальність. Адже той хто працює в садочку, має справу з найціннішим – дітьми!
Робочий день  розпочався із зустрічі з дітлахами та веселої  ранкової зарядки, яка подарувала всім учасникам бадьорість на весь день. А далі – кожен поринув у життя дітей в садочку! Батьки-вихователі  провели змістовні та повчальні заняття, а батьки-помічники вихователів намагалися впоратися з нелегкою роботою в групі та на майданчику. Під час прогулянки діти посадили на території садочка кущі та дерева – ще один крок, щоб зберегти та примножити довкілля!
Колективна екскурсія кабінетами та коридорами  закладу, не залишила байдужими нікого з  батьків.  Особливої уваги заслуговує кабінет англійської мови, обладнаний сучасними технічними засобами, а також забезпечений  методичною базою.
Після плідної роботи всі учасники зібралися на обговорення. Батьки ділилися враженнями, висловлювали пропозиції та слова вдячності за нелегку роботу працівників садочка. Усі дійшли до єдиної думки – батькам потрібен такий день! Адже кожен з учасників переконався – наші діти в надійних руках, з ними працюють справжні  фахівці, які люблять свою роботу!
В котрий раз, ми батьки, побачили, що в закладі піклуються і  про здорове харчування. Щиро вдячні адміністрації садочка та вихователям за гостинність і дегустацію українських страв з гарбуза. Всі учасники заходу скуштували смаколики та занотували рецепти  страв, пообіцявши обов’язково готувати і вдома смачну та корисну їжу для дітей.
Від імені батьків хочу подякувати усім працівникам ДНЗ №41 ЦРД «Пізнайко»! Завдяки Дню самоврядуванню ми впевнилися в тому, що не помилилися у виборі садочка, наш заклад і його колектив – найкращі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *