День самоврядування в ДНЗ №9 комбінованого типу

Успіх закладу дошкільної освіти можливий лише за умов тісної співпраці з батьками вихованців.  Робота з родинами здійснюється  через використання інноваційних форм роботи, таких як: майстер-класи, спільні акції з батьками та дітьми, Дні відкритих дверей, Дні батьківського самоврядування, виставки творчості дітей і батьків, спільні спортивні змагання тощо. Так, з метою формування активної педагогічної позиції батьків, залучення їх до співпраці 26 листопада 2019 року в дошкільному навчальному закладі №9 м. Чернівці  відбувся  День батьківського самоврядування, в якому взяли участь 25 батьків.

Така форма роботи стала для закладу традиційною, адже вона дає змогу батькам по-справжньому відчути бурхливу атмосферу життя дошкільного закладу в цілому і кожної групи зокрема. Батьки відповідально поставились до виконання своїх обов’язків. Протягом кількох годин вони проводили заняття, грали з дітьми, читали казки і оповідання, малювали, спостерігали за природою на прогулянці, прибирали тощо. День пройшов у атмосфері творчості, захоплення та позитиву. Батьки побачили роботу садочка зсередини, а власних дітей – зі сторони.

Після завершення запланованих заходів всі зібралися для підведення підсумків за круглим столом. Учасники заходу ділились враженнями та відчуттями, отриманими в результаті тісної взаємодії. Одні розповідали про роботу помічника вихователя, про важкість і складність професії вихователя, інші взагалі про роботу садочка в цілому. Але всі були єдиної думки – батькам потрібен такий день.

Адміністрація закладу висловлює щиру подяку всім батькам, які брали участь у даному заході та з розумінням поставились до нелегкої роботи колективу ДНЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *