12.12.2020 об 11:00 – День відкритих дверей в ЧНУ!

Прохання до керівників ЗЗСО повідомити випускників 2020/2021 н.р. про онлайн зустріч, яка відбудеться за посиланням.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича запрошує Вас, Ваших батьків, друзів та усіх охочих на онлайн-зустріч – День відкритих дверей у ЧНУ.

ЧНУ імені Юрія Федьковича – один із найдавніших і найпрестижніших класичних закладів вищої освіти України і Східної Європи, входить у п`ятірку найпрестижніших ЗВО України та єдиний у нашій країні виконує подвійну функцію: освітня і наукова інституція та пам`ятка Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Під час онлайн-зустрічі Ви зможете поспілкуватися з керівниками університету і його структурних підрозділів, дізнатися про особливості вступної кампанії 2021 року, ознайомитися із престижними спеціальностями інститутів і факультетів і фахового коледжу, можливостями працевлаштування після закінчення ЗВО, почути думку студентів про переваги навчання в університеті.

Онлайн-зустріч відбудеться 12 грудня об 11:00.

Трансляція відбудеться за посиланнями: YouTube канал Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Інформаційний портал «Шпальта»: https://www.facebook.com/shpalta.media/

Тим, хто бажає задати питання, а також записатися на зустріч із представниками обраного факультету чи спеціальності, слід до 23:59 10 грудня заповнити Гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/WVX98ETiA6MQEk4L9.

Обирай кращих! Навчайся у кращих! Будь кращим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *