Діджиталізація як одна з умов якісних змін та розвитку закладу освіти

02.04.2021 року управлінням освіти Чернівецької міської ради спільно з адміністрацією Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 22 для директорів закладів загальної середньої освіти Чернівецької територіальної громади на платформі Zoom проведено вебінар-тренінг на тему «Діджиталізація як одна з умов якісних змін та розвитку закладу освіти». Метою заходу було мотивувати керівників  до підвищення ефективності роботи закладів освіти шляхом удосконалення освітнього менеджменту.

Під час теоретичної частини заходу Олена Кузьміна, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти  управління освіти Чернівецької міської ради, ознайомила з планом проведення вебінару-тренінгу та розкрила актуальність обраної теми.

Практична частина вебінару-тренінгу проведена адміністрацією СЗОШ № 22. Директор школи, Любов Яворська зупинилася на особливостях інноваційної діяльності закладу та презентувала шлях, який подолали учасники освітнього процесу від ідеї до практичного використання електронних журналів та щоденників. Іллона Кілару, заступник директора з НВР,  акцентувала на тому, що PORT–модель  – шлях до подолання викликів сьогодення. Можливості роботи з електронними журналами на порталі «Нові знання» продемонструвала Валентина Мельничук, заступник директора з НВР та організувала роботу директорів у групах з метою практичного створення сторінки класного журналу.

Лариса Попович, головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради, ознайомила директорів з нормативними документами, що регламентують впровадження електронного класного журналу.

Як підсумок вебінару-тренінгу, надано директорам для використання в роботі та створення локальних нормативних актів примірне Положення про впровадження та ведення електронного класного журналу, а також примірну Інструкцію з ведення електронного класного журналу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *