До нових карантинних обмежень готові

17.09.2021 року відбулася  онлайн-нарада  директорів закладів освіти Чернівецької  міської територіальної громади, на якій розглянуто та обговорено  нові карантинні обмеження.

          Олена Кузьміна, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти міської ради довела до відома керівників зміни  до постанов КМУ від 09.12.2020р. № 1236 та від 29.06.2021р. № 677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVSD-19, затверджені  постановою КМУ від 13.09.2021р. № 954.

          Нові карантинні обмеження  викладені в листі управління освіти від 17.09.2021р. № 01-31/2172

          Микола Зегрюк, голова  міської профспілкової організації працівників освіти і науки зауважив, що сьогодні вакцинація – єдиний ефективний спосіб боротьби з коронавірусною хворобою.  Також наголосив на добровільній вакцинації та неприпустимості  тиску на працівників з боку керівників закладів. Запропонував  проводити серед колективів  роз’яснювальну роботу, залучаючи  фахівців – медиків, які професійно розкажуть про важливість та протипокази вакцинації.

          Водночас було наголошено на відповідальності керівників закладів освіти за своєчасні та достовірні дані про відсоток вакцинованих працівників у закладі,  наявність підтверджуючих документів, необхідності  забезпечення якісного освітнього процесу у разі встановлення «жовтої»  зони небезпеки за всіма формами навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *