До уваги громади м.Чернівці

Управління освіти інформує, що за результатами  вивчення готовності закладів освіти Чернівецької міської територіальної громади до початку нового 2021/2022 н.р. та роботи в опалювальний сезон працівниками Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області заборонено здійснювати навчальний процес в будівлях Чернівецького філософсько-правового ліцею №2 (вул. Л.Кобилиці, 88-А) та Чернівецького ліцею №10 (вул. Головна, 131) оскільки вони не відповідають вимогам Санітарного регламенту. У цих закладах реалізовується Програма енергоефективності «НЕФКО» і підрядники не встигли закінчити ремонтно-будівельні роботи до 01.09.2021 року.

Додатково повідомляємо, що у ЗОШ №4 (вул. Шевченка, 14-16) та ЗОШ №8 (вул. Джержика, 22) організація харчування здобувачів освіти буде здійснюватися за методом – кейтеринг (спосіб організації харчування, що передбачає доставку і реалізацію готових страв, виготовлених без використання матеріально-технічної бази закладу освіти).

Одразу по завершенню ремонтно-будівельних робіт у вищевказаних закладах освіти буде відновлено навчальний процес за очною формою навчання та організовано харчування у шкільних їдальнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *