До уваги учителів фізики!

Кафедра Інформаційних систем та комп’ютерної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ запрошує всіх, хто любить і хоче вивчати фізику, прийняти участь у конкурсі «Феєричний фізичний дослід».

Враховуючи карантинні обмеження, умови проведення конкурсу наступні:
– бажаючі прийняти участь у конкурсі подають заявку до 30.06.2020 року. Форма реєстрації – за посиланням;
– разом із заявкою учасники надсилають відеоролик із фізичним експериментом, який проводять власноруч, на електронну адресу meriagov@gmail.com до 30.06.2020. У надісланому файлі обов’язково вказати ПІБ та контактний телефон кожного учасника, навчальний заклад, ПІБ учителя, його контактний телефон та електронну адресу;
– відеоролики будуть викладені на сторінці конкурсу у соціальній мережі для широкого обговорення і голосування за допомогою «вподобайок». Ролик, який набере найбільшу кількість «вподобайок», отримає приз глядацьких симпатій і додатковий бал при визначенні переможців;
– голосування за відеоролики буде проводитися з 05.07.2020 до 15.07.2020. Електронна адреса сторінки конкурсу буде повідомлена додатково учасникам.
Участь у конкурсі може прийняти як один учень, так і учнівська команда (в подальшому учасник). Кількість підготовлених дослідів від одного учасника – не більше трьох, сумарний час одного відеоролика із однією демонстрацією з поясненням і презентацією – не більше 4 хв.

На відео учасники конкурсу повинні:
1) Представитися: прізвище та ім’я учасників, навчальний заклад.
2) Коротко ознайомити із суттю фізичного явища, на якому базується їх експеримент; пояснити принцип дії приладу чи конструкції, що використовуються; який результат очікується.
3) Провести демонстрації власноруч та коментувати порядок дій.
Проведення експерименту повинне здійснюватись при суворому дотриманні правил техніки безпеки.

Організатор: кафедра Інформаційних систем та комп’ютерної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ.
Контактні телефони:
Борча Мар’яна Драгошівна 050-374-52-39
Федорцова Ірина Василівна 050-949-63-33
Годованюк Марія Василівна 050-618-98-29

Дякуємо Вам за співпрацю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *