До уваги учителів фізики!

В рамках проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, компонент «Професійні кваліфікації», спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета», виконує навчальний проєкт «Уроки з енергоефективності для школярів». В процесі реалізації проєкту розроблені методичні, дидактичні та інформаційні матеріали у напрямі освіти для сталого розвитку. Ці матеріали допоможуть реалізувати елемент наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток».

25 травня 2020 року з 10:00 до 13:30 на базі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбудеться вебінар «Енергоефективність для школярів», під час якого вчителі будуть мати можливість познайомитись з інноваційною методикою проведення занять з такої проблематики:

  • як пов’язані сталий розвиток і енергозбереження;
  • що таке енергоефективність і енергоефективна поведінка;
  • як я і моя родина можемо заощаджувати енергію.

Познайомитись з програмою вебінару та зареєструватися для участі можна за посиланням https://forms.gle/ptmTWkYN6iXboYY88 до 20.00 год. 23 травня 2020 року.

Тренери:
Пометун Олена Іванівна, член-кореспондент НАПН України, д.п.н., проф., завідувачка лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України;
Сєрова Галина Володимирівна, к.п.н., директор Орхуського центру Міністерства енергетики та захисту довкілля України.
Учасники вебінару отримають сертифікати про підвищення квалафікації в форматі сканованих копій на електронну пошту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *