Додаткова сесія ЗНО!!!

      11 вересня 2021 року  у м. Чернівці на 2 пунктах тестування проходитиме додаткова сесія  єдиного  вступного іспиту з іноземної мови  (ЄВІ) для вступників магістратури на базі :

ЗОШ № 24 (вул. Фізкультурна, 5);

Ліцей №4 (вул. Небесної Сотні, 18-А)

Персонал, задіяний до проведення єдиного вступного іспиту з іноземної мови відповідно списків, надісланих на електронні адреси ЗЗСО № 1, 3, 5, 11, 20, 22, 24, 25, 27, 33, ліцеїв № 4, 7, 9 та ІРЦ № 1 повинен зявитися відповідно до розподілу на пункт тестування не пізніше 08.45 год.

Додаткова сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов проводиться  в І зміну, початок  якої о 10:00.

Нагадуємо,  учасникам ЄВІ, що адреси пунктів тестування та час початку іспиту зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого вступникові/вступниці рекомендовано прибути до пункту тестування, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску. Допуск вступників до пункту розпочинається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку вступного випробування.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

Договори та технічні картки персонал отримає на пунктах тестування.