Дошкільнята ДНЗ №10 «Попелюшка» приєналися до акції «Ангели пам’яті»

В моїй країні сьогодні траур!

Гудуть Карпати, реве Дніпро!

Над вбитим плаче безсила мати, чи рідний, чи чужий – вже всеодно!

Їх не вернути, їх не забути, бо в пам’яті не має забуття!

Вони Герої! Вони Безсмертні!

Вони віддали ЗА НАС ЖИТТЯ!

Вічна і світла пам’ять ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.

На алеї Героїв Небесної сотні у Києві у всіх містах України та Європи відбувається акція «Ангели пам’яті». Її ініціювали громадська активіста і співачка Анжеліка Рудницька та мистецька агенція «Територія А» у пам’ять про розстріл Героїв Небесної Сотні 18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

Щороку 20 лютого учасники акції збираються  біля меморіалів пам’яті та розвішують білих паперових ангелів на деревах, що були «свідками» розстрілу.

«Це тиха акція, своєрідна перекличка небайдужих людей, яким болить Україна. Ми розвішуємо паперових ангелів на місцях, де 18-20 лютого 2014 року відбувалися розстріли. Цього року акція стала міжнародною, до неї долучилися українці в різних країнах світу”

Цьогоріч «ангелів пам’яті» майструють не тільки в школах, а й закладах дошкільної освіти і наших вихованців ДНЗ №10 “Попелюшка”,  молодшої групи №10 “Метелики”, маленьких патріотів України запросили прийняти участь у акції разом з учнями Чернівецької ЗОШ№27

«Маємо шанувати загиблих Героїв, не забувати про їхній подвиг і маємо тут, разом, відчувати підтримку одне одного. Наш великий сум і вдячність… Вічна пам’ять героям… У такі дні всі, хто любить Україну, мають бути разом»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *