І нехай залишиться у пам’яті 60-річний ювілей!

20 грудня в Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів технологічного профілю № 33 відбулося святкування 60-річного ювілею.

З нагоди ювілею у школі відбувся святковий концерт у колі учнів, випускників, вчителів, ветеранів педагогічної праці, почесних гостей.

Привітати педагогічний колектив та учнів зі святом завітали начальник управління освіти Чернівецької міської ради Мартинюк Сергій Васильович, заступник начальника управління освіти Кузьміна Олена Леонідівна, голова Чернівецької профспілкової організації працівників освіти Поштар Ганна Миколаївна, головний спеціаліст управління освіти Попович Лариса Дмитрівна.

Щирі привітання гостей перепліталися з концертною программою, де талановиті учні, випускники та вчителі виконували вокальні та хореографічні номери. Пишаємось ансамблем «Зорепад», який діє на базі школи під керівництвом вчителя музичного мистецтва Довбенчука Василя Васильовича,  співочими зірочками Твердохлібовою Альною, Корбу Кірою та Анастасією, Запаранюк Дарьєю. Танцювальне попурі Федорчак Марії та її партнера задало  святкового настрою на весь вечір. Неперевершена гра на бандурі випускниці Орловської Світлани наповнила серця гордістю. Колектив вчителів музичного мистецтва шкіл міста під керівництвом Анатолія Кушніра та вчитель початкових класів Данилюк Іванна Вікторівна подарували приємні емоції та гарний настрій.

Ведучі провели екскурс в історію рідної школи, де від відкриття до наших днів змінилися покоління, учні стали працівниками та вчителями школи, а їх діти – першокласники вітали всіх присутніх щирими і трепетними серцю словами.  А також учителів було відзначено грамотами та відзнаками від міської влади, Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, управління освіти Чернівецької міської ради та профспілки.

Свято пройшло в теплій та  привітній атмосфері, де  всі присутні були сповнені радості та хвилюючих спогадів, що бентежать думку, чарують душу, навіюють згадку про прожиті шкільні роки в стінах рідного навчального закладу. Школа молодіє, розвивається,  міцніє від усмішок дітей, творчості вчителів. Чекає та пам’ятає кожного учня та вірить у нього…

Повертайтесь до рідної школи,

Повертайтесь у будь-який час.

Вона вас не забуде ніколи,

Двері завжди відкриє для вас.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *