“Іграшка, що дарує радість”

Образ, який дитина понесе у світ — вирішувати дорослим. Обираючи іграшку для малюка, ми обираємо образ, який відображатиметься у внутрішньому світі дитини на все життя. Іграшка, виготовлена власноруч, наділена позитивною енергетикою, адже в неї вкладено душу та людське тепло, тому вона обов’язково даруватиме радість, добро та любов. Такою була основна ідея конкурсу іграшок серед педагогів закладів дошкільної освіти, який вже третій рік поспіль організовує управління освіти Чернівецької міської ради.

Підсумком проведення конкурсу є організація виставки “Іграшка, що дарує радість” у Обласному художньому музеї . На виставці представлено 80 симпатичних та кумедних експонатів, виготовлених майстринями з дошкілля, які щороку  вражали яскравими ідеями, цікавими  вигадками,  майстерністю виготовлення. А основне кожна з них вкладала  у свій виріб любов та тепло.

Запрошуємо педагогів, батьків та дітей відвідати виставку,  яка діє з 21.01.2020 по 05.02.2020 у Обласному художньому музеї (Центральна площа,10).

Вхід для дошкільнят безкоштовний.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *