Інженерний тиждень в МЦЕНТУМ

Основним викликом освіти XXІ ст. є підготовка учнівської молоді до успішного працевлаштування в майбутньому. За прогнозами спеціалістів з’являться професії, про які зараз навіть уявити важко. Всі вони будуть пов’язані з високо технологічним виробництвом на стику з природничими науками. Особливо будуть затребувані фахівці біо- та нано-технологій.
Педагоги та вихованці міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (директор О.С.Баранець) із радістю та ентузіазмом долучилися до Всеукраїнського Інженерного тижня. Цікаві та неординарні завдання, рольові ігри, в яких: юні «біохіміки» виділяли ДНК; «фармацевти» робили саморобний санітайзер; «конструктори-технологи» конструювали біомоделі, перевіряли закони фізики та виготовляли музичні інструменти; маленькі «мікробіологи» знищували бактерії; «іхтіологи» досліджували підводний світ.
Загалом, це був цікавий та змістовний досвід як для педагогів, так і для вихованців. З нетерпінням чекатимемо завдань і ідей наступного Інженерного тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *