Конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Вперше у Чернівцях відбувається наймасовіший в історії освіти міста конкурс на посади керівників 19 закладів загальної середньої освіти: шкіл, гімназій, ліцеїв.

11 червня 2021 року в сесійній залі Чернівецької міської ради відбувся І етап конкурсу: 44 кандидати виконували тестові та ситуаційні завдання.

30 тестів на перевірку знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та 20 ситуаційних завдань перевіряли професійні компетентності шляхом письмового розв’язання проблемної ситуації.

Перший етап конкурсу був дуже відповідальним і визначальним, тому що саме він мав бути проведений таким чином, щоб кожний учасник вийшов з розумінням, що все відбувається чесно і відкрито. І це вдалося! Кандидати на посаду насправді відчули, що конкурсна комісія працювала надзвичайно прозоро і незаангажовано. Для всіх претендентів були забезпечені рівні умови, незважаючи на стаж, досвід, заслуги і вік. Усі зрозуміли, що конкурс – це чиста сторінка для кожного, з якої можливо розпочнеться нове професійне життя.

Знайомимо Вас з результатами письмових випробувань і бажаємо успіху на другому етапі!

ІІ етап конкурсу, публічна презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти претендентами, буде проходити за графіком з 15 по 23 червня 2021 року.

Фото МБ “Молодий Буковинець”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *