Конкурс «Про що розповів осінній листок»

Шановні педагоги!

Чернівецька обласна організація Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» спільно з Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Чернівецьким обласним екологічним товариством «Паросток» запрошує  учнів  взяти участь в обласному конкурсі «Про що розповів осінній листок», який відбудеться в грудні 2019 року.

Метою конкурсу є виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля; практична еколого-природоохоронна робота: виготовлення та розміщення інформаційно-агітаційних матеріалів, проведення природоохоронних заходів; ознайомлення з фенологічними особливостями рослин рідного краю.

Завдяки заходам у рамках конкурсу «Про що розповів осінній листок» ми дізнаємось більше про красу осінньої природи не віртуально, а спостерігаючи за її сезонними змінами, турбуючись про чистоту довкілля та допомагаючи його зберегти.

Роботи на конкурс подавати до КЗ ЧОЦЕНТУМ на адресу вул. О. Кошового, 57  до 15 грудня 2019 року. Докладна інформація про умови проведення конкурсу додається.

Довідки за телефоном: (037-2) 52-18-01.

Контактні особи – Головченко Людмила Юріївна, Хлус Лариса Миколаївна.

KZ_CHOCENTUM_Polojennya_Osinnij_Lystok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *