Даруй себе дітям! Будь терплячим і будь готовим до зустрічі з ними в дитинстві!

Корчинська Тетяна Іванівна, учителька  початкових класів Чернівецької загальноосвітньої ЗОШ I-III ст. технологічного профілю № 33, лауреат І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Початкова освіта»

 Педагогічне кредо:

«Даруй себе дітям! Будь терплячим і будь готовим до зустрічі з ними в дитинстві!»

Кожне  заняття  Тетяни Іванівни – це маленький спектакль, це уроки людяності, етичності, моральності, пізнання себе, світу в ньому. «Я вірю, що мої найкращі уроки  ще попереду. І продовжувати їх буде саме життя» – каже вчителька.

Найголовнішим завданням для себе, педагог вбачає: навчати дітей мислити самостійно і творчо, зробити все, щоб здібності дітей розквітали з перших шкільних років, аби вони вміли скористатися своїм багажем знань у  повсякденному житті.

Учителька  прагне розвивати дитину в цілому як особистість, навчає її працювати творчо, вести пошукову роботу, думати та висловлювати свої думки.

«Щоб вогник знань завжди палав в очах моїх учнів, використовую інформаційно-комунікативні технології. Усе це здійснює значний вплив на емоційну сферу молодшого школяра, сприяє підвищенню пізнавальної активності» – розповідає  педагог.

Тетяна Іванівна вважає: якщо навчатимемо сьогодні так, як навчали вчора, ми вкрадемо в дитини завтра.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *