«Лялька як персона» в закладах дошкільної освіти м.Чернівців

«Діти сприймають ляльок як маленьких друзів, тому не дивно, що вони ототожнюють себе з ними, що між ними з’являється емоційний зв’язок. Але ще дивововижніше бачити, що педагоги теж ставляться до ляльок, як до дорогих їм «людей».

10.12.2019р. в ДНЗ №43 відбулася цікава зустріч з вихователем-методистом ДНЗ №19 ЦРД «Барвінок», Ісопенко Діаною Юріївною. Вона поділилася досвідом щодо впровадження в освітній процес педагогічної технології «Лялька-персона як інструмент у роботі педагога». Запропонована технологія відповідає вимогам Базового компоненту дошкільної освіти. Вона спрямована на формування у дошкільників соціальної компетентності, розвитку емпатії, виховання толерантного ставлення до дітей-інвалідів та дітей з особливими потребами.

Педагоги ДНЗ №43 відмітили  цікаву, пізнавальну, позитивно – емоційну роботу та сподіваються на  результативність використання технології у роботі з дошкільниками.

Діана Юріївна проводила навчання з використання даної технології серед педагогів закладів дошкільної освіти №10, №30, оскільки переконалася у важливості та доцільності її використання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *