МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ІНСТРУКТОРІВ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

07 листопада 2019 р. на базі ДНЗ №24 відбувся майстер-клас інструкторів  з фізичної культури. Основною метою заходу було активізувати знання педагогів щодо використання у фізкультурно-оздоровчій роботі з дошкільниками інноваційних технологій, спрямованих на збереження здоров’я дітей та підвищення рівня їх культури здоров’я .

Керівник майстер-класу Стукалова І.Б., інструктор з фізкультури ЗДО №27, поділилася досвідом щодо використання степ-аеробіки як посильного і цікавого, а головне-ефективного засобу підвищення рівня розвитку фізичних якостей та координаційних здібностей дошкільнят. Слухачі майстер-класу мали можливість виконати комплекс вправ на степ-платформах та переконатися у перевагах технології.

Інтерактивний педагогічний квест, організований методистом ДНЗ  №27 Проданчук А.С. дав можливість слухачам майстер-класу проаналізувати складові рухової діяльності дошкільників.

Позитивні емоції, спільне залучення всіх учасників майстер-класу до процесу пізнання, обміну знаннями та ідеями спонукало до подальшої співпраці, професійної підтримки та підвищення свого професійного рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *