Міське методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури, російської мови та літератури

Щоб виховати людину високого інтелекту, красиву й багату емоційно,
вчитель не може обійтися без книги, без цілого світу художніх образів.
Книга –  велика сила, це правда, але в руках доброго вчителя,
ми знаємо, ця сила подвоюється. Слава тому вчителеві, який на все життя
прищеплює юному серцю любов до художнього твору, до його правди, до його краси.
Олесь Гончар

10 січня 2020 року на базі Чернівецької гімназії №5 відбулося міське методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури, російської мови та літератури з проблеми: «Аналіз роботи міського методичного об’єднання вчителів  зарубіжної літератури, російської мови та літератури за І семестр 2019/2020 н.р. та основні напрями роботи на ІІ семестр».

Методист ММЦ Морараш А.К. прозвітувала перед присутніми про роботу міського методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури, російської мови та літератури за І семестр 2019/2020 н.р. та окреслила основні напрями роботи на ІІ семестр. Особливе зацікавлення викликало питання «Про порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 р.».

Із захопленням був сприйнятий виступ переможниці І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Зарубіжна література» Пянковської Валентини Іванівни, вчителя зарубіжної літератури та російської мови Чернівецького НВК «Любисток». Валентина Іванівна поділилася враженнями про участь у конкурсних випробуваннях і зазначила, що конкурс «Учитель року» – це можливість творчого й фахового зростання, це приємне відчуття особистого успіху.

Учителі обговорили рекомендації засідання міського методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури, російської мови та літератури та ухвалили їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *