Міський віртуальний фестиваль хореографічного мистецтва «Весняна феєрія танцю»

Хореографічний ансамбль «НЕОГАЛАКТИКА» існує вже 25 років. Ансамбль функціонує при Центрі дитячої та юнацької творчості Чернівецького міського управління освіти. На початку цей колектив мав назву «Веселка» (керівник Неоніла Галак), пізніше на його базі виникла додаткова підготовча студія «Тріумф» (керівник Ольга Галак). Так, «Веселка» під цією назвою функціонувала 15 років, а «Тріумф» – 5. Аж у 2009 році ці два колективи вирішили об’єднатися під однією назвою «НЕОГАЛАКТИКА», оскільки Неоніла та Ольга Галак працювали разом, як один творчий тандем.
Колектив має 6 вікових груп. Вік учасників від 5 до 20 років. Загальна кількість танцюристів біля 150.

Основою репертуару колективу є український танець, зокрема буковинський, гуцульський, закарпатський, поліський танець. Але в репертуарі колективу існують і танці інших народів, які живуть поряд: угорського, молдавського, румунського,  сербського та ін.
У 2009 році колектив відзначив своє 15-ліття, на якому обрав собі нову назву «НЕОГАЛАКТИКА». Після творчого звіту з нагоди 15-ліття Неогалактиці присвоєно звання «Народного художнього колективу».
Ансамбль постійно подорожує та демонструє своє мистецтво за кордоном. «НЕОГАЛАКТИКА» побувала на Міжнародних фестивалях Франції, Сицилії, Греції, Італії, Сербії, Румунії, Болгарії.
Крім того, майже щороку Народний танцювальний ансамбль «НЕОГАЛАКТИКА» пропонує Чернівецьким глядачам та своїм гостям з інших областей свої авторські концертні програми.  У 2013 році ансамбль заснував ще один  власний арт-проект «Ласкаво просимо до нас погостювати». Це спільна концертна програма «НЕОГАЛАКТИКА» зі своїми танцювальними друзями з-за кордону.  Першими гостями ансамблю став хореографічний колектив з Сербії.
За період 2015-2020н.р. колектив здобув 25 ПЕРШИХ премій на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та 6 ГРАН-ПРІ!!!
У 2020 році Народний художній танцювальний ансамбль «НЕОГАЛАКТИКА» відзначає своє 25-ліття.
На фестиваль представлені хореографічні композиції, які пропонуємо Вашій увазі:
Хореографічна композиція «Щедрик»
https://www.youtube.com/watch?v=Xc_1PgUI18Q

«Вальс сніжинок» з балету П.Чайковського «Лускунчик»
https://drive.google.com/drive/my-drive

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *