Міський віртуальний фестиваль хореографічного мистецтва «Весняна феєрія танцю»

Дитячий танцювальний колектив «Перлина Буковини» створений у 2017 році на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4.
Керівник колективу Корбутяк Світлана Михайлівна, випускниця Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

 Репертуар хореографічного колективу більшість складається з народних танців. Але вихованці залюбки виконують танцювальні композиції під сучасні мелодії.
З моменту заснування колектив приймає активну участь у шкільних культурно-масових заходах: свято Першого дзвінка, День вчителя, День української мови, День толерантності, святкування Нового року, 8 Березня, Свято прощання з буквариком, Останній дзвінок, випускні вечори, свято «У ритмі танцю».
Танцюристки були окрасою флешмобу до Дня міста Чернівці, запальною композицією представляли країну Швецію на святкуванні Дня Європи та танцювальним  флешмобом підтримували акцію «Протидія булінгу». Також перлинки привернули до себе увагу на міському етапі обласного фестивалю-конкурсу народного танцю та були нагороджені Дипломами ІІІ ступеня.
З кожним роком колектив удосконалює свою майстерність, а програма ансамблю стає більш насиченою і цікавою.
Вихованці дитячого танцювального колективу «Перлина Буковини» повні натхнення, енергії та не думають зупинятися на досягнутому!

«Народний танець»

https://drive.google.com/file/d/1-AV0oNyfpYDlx4Ob6QNBTDWYjtoFcVye/view?usp=sharing

«Сучасна хореографія»

https://drive.google.com/file/d/1-6ZNZxds9D6bb9SbLk3-uL8hduPLe3o_/view?usp=sharing

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *