“Мовлення дошкільнят – в центрі уваги педагогів-дошкільників”

   Сьогодні проблема  мовленнєвого розвитку дітей перебуває у центрі уваги всіх педагогів-дошкільників, адже в дошкільній освіті актуалізується пошук оптимальних шляхів забезпечення мовної освіти й мовленнєвого розвитку дітей. Для реалізації даного питання  та з метою підвищення  професійної компетентності вихователів з мовленнєвого розвитку  дошкільників 13.12.2019 р. на базі ДНЗ №8  відбулося друге засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп з теми: “Розвиток мовлення та комунікативних здібностей  старших дошкільників”.

         Керівник методичного об’єднання вихователь-методист Дручук А.Г проаналізувала  труднощі,  які виникають у педагогів з даного питання, під час вправи “Мій міцний горішок” та детально ознайомила  їх  з інноваційними технологіями, представивши  презентацію “Формування мовленнєвої компетентності дітей старшого передшкільного віку”.

       Слухачі  переглянули бінарне заняття із пріоритетом мовленнєвого розвитку “Мова…” (вихователь Кисилиця Т.О., керівник гуртка англійської  мови Луцак І.В.); взяли участь у інтерактивній  вправі  з розвитку мовлення “Скринька практики”, під час якої  вправлялися у використанні   технологій  з  розвитку мовлення.

        Методист ММЦ управління освіти Чобанюк Л.Д. надала методичні рекомендації для вихователів щодо забезпечення ефективності мовленнєвих занять та вказала шляхи оптимізації мовленнєвої роботи з дошкільниками за освітньою програмою “Впевнений старт”.

       Завершуючи роботу, всі  учасники отримали  пам’ятки “Особливості  сучасних  інтерактивних форм, методів роботи в ЗДО з розвитку мовлення” та подарунки з передбаченням.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *