Мовно-літературна освіта в 2019/2020 н.р.

05 червня 2020 року відбулося підсумкове засідання міського методичного об’єднання учителів української мови та літератури в онлайн-режимі на платформі ZOOM. Ткач А.В., методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради проаналізувала роботу міського методичного об’єднання учителів української мови та літератури в 2019/2020 н.р. Особливий акцент зробила на проведених методичних заходах, які сприяли підвищенню фахового рівня вчителів, на результатах роботи учителів з обдарованими учнями, на професійному розвитку педагогів.

 

Під час відеозасідання Алла Василівна ознайомила членів міської кафедри з результатами онлайн-опитування учителів про організацію освітнього процесу з української мови та літератури за технологією дистанційного навчання.

Відзначено роботу педагогів Косенко Наталії Іванівни (л.№3), Кожуленко Олександри Борисівни та Рябої Ольги Олександрівни (ліцей №4), Слюсар Лілії Миколаївни (г.№1), Бабух Руслани Іванівни(г.№2), які стали активними учасниками спільного проєкту управління освіти та телеканалу ТВА «Вчимося разом» й надали практичну допомогу вчителям в організації дистанційного навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *