Музично-спортивна розвага «Літо – радісна пора, любить літо дітвора»

Вся робота закладу дошкільної освіти №53 комбінованого типу «Віночок» в оздоровчий період направлена на створення сприятливих умов для оздоровлення дітей, організацію їх змістовного дозвілля та розвиток здібностей і не може обійтися без спортивних свят і розваг.

14 липня 2021 року в закладі було проведено музично-спортивну розвагу «Літо – радісна пора, любить літо дітвора» за участі здобувачів освіти всіх вікових груп та дітей Д/с №4, ДНЗ №7, 16, 38, педагогічних працівників. Головна мета розваги – урізноманітнення перебування дітей в літній період в дитячому садку.

В першій частині розваги з усіма вихованцями було проведено вітальну розминку «Привіт, привіт!», танок-руханку «Лети» з пумпонами, таночки «Черепаха», «Роби ось так». В другій частині розваги чарівна гостя, дівчина-Веселка, запропонувала дітям позмагатися  в швидкості та спритності під час естафет. Основне завдання таких ігор-естафет – засвоєння дітьми черговості виконання рухів і правил передачі естафети. Завдання виконувалися з невеликою швидкістю і амплітудою рухів (з врахуванням погодних умов). Було проведено такі ігри-естафети:

  • молодші групи – «Перенеси предмет», «Склади сонечко», «Гаряча картопля»;
  • середня і старші групи – «Передай м’яч», «Перенеси предмет через перешкоди», «Хто спритніший?»;
  • з дітьми раннього віку вихователі організували малорухливі ігри із використанням м’ячиків, обручів та ін.

Під час музично-спортивної розваги здобувачі освіти отримали заряд бадьорості, пізнали багато нового та цікавого. А найприємнішим стало те, що всі вікові групи отримали в подарунок від батьківської ради закладу новенькі м’ячі, з якими весело покрокували гратися на своїх групових ігрових майданчиках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *