Нарада директорів позашкільної освіти

18 лютого 2021 року в онлайн – режимі за допомогою відео конференції Zoom відбулася нарада директорів позашкільних закладів освіти Чернівецької територіальної громади.

На нараді розглянуті питання щодо формування відкритих та загальнодоступних ресурсів з інформацією про діяльність закладу: наповнюваність та оновлення сайтів; контролю адміністрації за станом  відвідування гуртків (секцій)  та дотриманням розкладу занять працівниками закладів позашкільної освіти в умовах карантину; дотримання протиепідемічних заходів.

Обговорено план підготовки та проведення Заходів з нагоди святкування 30-річчя Незалежності України закладами освіти Чернівецької міської територіальної громади та проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура».

         Окреслено вимоги нормативно-правових актів з питань  охорони праці, протипожежної безпеки та цивільного захисту в закладах позашкільної освіти.

         В нараді прийняли участь директори закладів позашкільної освіти Чернівецької територіальної громади,  головні спеціалісти управління освіти міської ради Андронічук А.В., Цуркан В.В., провідний фахівець управління освіти з питань пожежної безпеки та цивільного захисту Колорівський В.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *