Нарада керівників закладів дошкільної освіти

          03 серпня 2021 року  відбулася нарада керівників закладів дошкільної  освіти Чернівецької територіальної громади, в якій взяли участь шістдесят директорів. Зустріч відбулася у форматі «круглого столу» на майданчику  ДНЗ №45 з дотриманням усіх карантинних норм.

         Розпочали засідання з просвітницько-агітаційної інформації «Про активізацію вакцинації працівників ЗДО» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Бесіду з керівниками провела лікар-імунолог МКП «Міська дитяча поліклініка» Аліна Василівна Дашкевич, яка переконливо розповіла про необхідність набуття колективного імунітету, розвіювала міфи щодо імунізації проти COVID-19,  закликала директорів вакцинуватися та сприяти активній вакцинації працівників закладів дошкільної освіти.

        Також  на порядку денному обговорювалися питання про  підсумки проведення літньо-оздоровчої кампанії 2021 року, про  організацію діяльності ЗДО у 2021/2022 навчальному році, про тарифікацію педагогічних працівників ЗДО у 2021/2022 навчальному році.

       Детально обговорили роботу ЗДО в умовах різних рівнів епідемічної небезпеки та обговорили пункт 15 1  Постанови Кабінету Міністрів України  від 09.12.2020 (зі змінами), детально ознайомилися із  Постановою Головного Державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 25.08.2021 №8. 

      Крім того, увагу керівників було акцентовано на питання щодо  затвердження плану заходів перехідного періоду впровадження  нових норм та порядку організації харчування у ЗДО, про впровадження у харчоблоках ЗДО постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР та забезпечення їх дієвості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *