Онлайн-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

28 квітня 2020 року  проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста в онлайн-режимі. У нараді взяли участь начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти Олена Кузьміна, завідувач міського методичного центру закладів освіти Наталія Герасим, методисти центру. Розглянуто ряд планових питань.

Сергій Васильович Мартинюк наголосив на оприлюдненні  на сайті управління освіти листа  про завершення 2019/2020 н.р. та проведення підсумкового оцінювання школярів. Також підкреслив, що завершено атестацію педагогічних працівників у 2020 році: проатестовано 423 педагоги, зокрема 306 із закладів загальної середньої освіти.  Відзначив роботу адміністрацій щодо організації  атестації педагогів, підготовки відповідної документації  в гімназіях №2,4,5, ліцеї №3, ЗОШ № 3,5,6,11,28,38.

Олена Леонідівна Кузьміна прокоментувала лист управління освіти про завершення 2019/2020 н.р. та проведення підсумкового оцінювання школярів.  Наголосила, що за організацію освітнього процесу за технологією дистанційного навчання, завершення  навчального року та підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів відповідають адміністрації, закликала до ефективної управлінської діяльності керівників закладів.

Наталія Павлівна Герасим, завідувач ММЦ, прокоментувала запитання, які, надійшли від заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Інна Дмитрівна Терлецька, методист ММЦ, ознайомила учасників онлайн-наради з підсумками проходження курсів підвищення кваліфікації педагогів у 2019/2020 н.р. Зазначила, що за цей навчальний рік 834 педагоги пройшли курси за різними формами: очно, очно-дистанційно, індивідуально.

Про підсумки ІІІ етапу всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2019/2020 н.р. розповіла Наталія Валеріївна Пшеничка, методист ММЦ. Зазначила, що його переможцями стали 273 школярі, яких планується відзначити преміями міської ради на суму біля 300 тисяч. Лідерами за кількістю переможців є ліцей №1 – 59, ліцей №3, гімназія №4  – по 31, гімназія №1 – 28.

Галина Василівна Артименко підвела підсумки проведення атестації педагогів у 2019/2020 н.р. До відзначених закладів начальником управління освіти Сергієм Васильовичем Мартинюком щодо організації  атестації педагогів, підготовки відповідної документації   Галина Василівна додала ліцей №2, гімназію №6, ЗОШ №10,16,20,39,40,41, НВК «Лідер», «Берегиня». Зупинилася на ряді проблем, які мали місце під час підготовки до проведення засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *