«Наша безпека – у наших руках».

З 04 по 08 листопада 2019 року на виконання листів  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 15.10.2019 № 01-31/2687, управління освіти Чернівецької міської рад від 16.10.2019 р. № 01-34/2326 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» та з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій у закладах освіти міста пройшов Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності, в рамках якого проведено ряд заходів навчально-превентивного характеру.

До участі в Тижні знань з основ безпеки  життєдіяльності були залучені: педагогічні колективи, батьківська громада, діти як шкільного так і дошкільного віку.

Протягом «Тижня знань безпеки життєдіяльності» проведено:
– конкурси дитячих малюнків на тему «Охорона праці очима дітей»
– перевірено стан спортивного обладнання;


-практичні відпрацювання евакуації дітей та працівників з приміщень закладу;
-конкурси-вікторини «Безпека в запитаннях і відповідях»;
-наради з працівниками школи по відпрацюванню практичних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру;


-оперативно-методичні наради з працівниками школи з питань профілактики виробничого травматизму;
-відеоуроки обережності;
-єдині виховні години з питань безпеки життєдіяльності та профілактики травматизму з використанням ігрових програм.


Робота проводилась із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *