Наскільки ефективна НУШ

Реформа «Нова українська школа», яка стартувала у 2018 році, потребує аналізу ефективності її реалізації.

З ініціативи Міністерства освіти і науки України громадська організація «Центр підтримки освітніх реформ» у співпраці з Командою підтримки реформ МОН за фінансової підтримки Швейцарії через Швейцарську Агенцію розвитку та співробітництва та Міжнародного фонду «Відродження» провели комплексне дослідження ефективності впровадження НУШ.

Метою дослідження було оцінити ефективність впровадження реформи «Нова українська школа» в частині формування наскрізних умінь в учнів початкових класів, а також в частині сприйняття її учасниками освітнього процесу.

Щоб мати змогу відслідковувати зміни в навчальних досягненнях, обумовлених впровадженням Державного стандарту початкової освіти, було започатковано проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти».

Що показало дослідження роботи вчителів, чи підтримують директори шкіл реформу, які очікування батьків від НУШ – відповіді на ці та інші запитання можна прочитати за посиланням

https://nus.org.ua/articles/naskilky-efektyvna-nush-analiz-rezultativ-monitoryngu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *