Нове програмне забезпечення для закладів освіти

Майже 3 мільйони гривень! З такої гарної цифри ми, освітяни Чернівців, розпочинаємо новий навчальний рік. Саме на таку суму наше місто отримало сертифікат на придбання сучасного програмного забезпечення для закладів освіти. І вже з цього року новим програмним продуктом на уроках послуговуватимуться вчителі та учні.
Про що саме йдеться? Про цифровий матеріал (навчальні відео, рекомендації, інші відеозасоби), який покращить проведення занять. Вчителі отримають доступ до спеціально розроблених мультимедійних веб-ресурсів.
Сертифікат на суму 2 млн. 850 тис. грн. ми отримали від Асоціації міст України та ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти» в рамках проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності в Україні».
Сучасне програмне забезпечення отримають 10 кабінетів початкової освіти, 10 кабінетів математики, 10 кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання та 10 закладів дошкільної освіти.
Фахівці розробили цей методичний інструментарій для вчителів, аби легше і якісніше проводити уроки. А основна мета проєкту загалом – підключення закладів середньої освіти до сучасних електронних ресурсів.
Сертифікати між закладами освіти Чернівців будуть розподілені так, аби були охоплені різні школи та садочки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *