Обласна профільна школа для обдарованих учнів “Інтелект Буковини”

Управління освіти інформує, що у червні 2021 року буде проведена обласна профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука» (м. Вижниця, вул. Романа Шухевича, 8)

Цьогоріч функціонуватимуть профільні зміни у наукових відділеннях

  • хімії та біології;
  • математики, фізики, компютерних та технічних наук.

Відповідно до  Положення про обласну профільну школу для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» від 02.05.2018 №210 до участі у профільній школі запрошуються учні 8-11 класів ЗЗСО області, які стали переможцями та учасниками ІІІ етапу конкурсу-захисту Малої академії наук України, переможцями олімпіад (ІІ, ІІІ та ІV етапи) а також учні, які здобули призові місця в обласному (в окремих випадках районному/міському/територіальному) етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Всеукраїнських турнірах, конференціях, конкурсах тощо.

Просимо керівників закладів освіти проінформувати учнів про проведення профільної школи. “Інтелект Буковини” – це школа, яка об’єднує навколо себе найобдарованіших дітей нашого краю.

За довідками звертатись: м. Чернівці, вул.Сторожинецька, 62, тел.555-834.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *