Олімпіади з математики

ІІ етап Буковинської олімпіади з математики для учнів 8-11 класів навчальних закладів Чернівецької області відбудеться в два тури: 31 січня та 7 лютого 2021 року. Олімпіада є аналогом колишньої обласної олімпіади з математики та буде проведена за спільними текстами разом з Києвом та іншими областями, які братимуть в ній участь. Олімпіада відбудеться на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. За результатами двох турів будуть визначені призери, а також сформована команда Чернівецької області (4 учня) на Всеукраїнську олімпіаду з математики, яка відбудеться 1-2 квітня 2021 року. Для участі в ІІ етапі Буковинської олімпіади з математики запрошуються всі призери І етапу, а також всі призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики минулого навчального року (2019-2020 н.р.). Щоб забезпечити необхідні санітарні норми та для розподілу по аудиторіях кожний учасник олімпіади повинен заповнити реєстраційну форму до 29 січня включно за посиланням.

V олімпіада з математики «МініМудрик» для учнів 5-7 класів навчальних закладів Чернівецької області відбудеться 28 лютого на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Для участі в олімпіаді запрошуються всі бажаючі учні 5-7 класів будь-якого навчального закладу Чернівецької області. Щоб взяти участь в олімпіаді необхідно заповнити реєстраційну форму до 25 лютого включно за посиланням та перевірити себе серед зареєстрованих учасників.

Увага! Всі учні 7-го класу, хто реєструвався на олімпіаду 31 січня (яка для 7-х класів переноситься на 28 лютого) – прохання перереєструватися за посиланням вище. По одному кращому учневі з 5,6 та 7 класу буде відібрано для участі у Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів, яка пройде 1-4 квітня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *