Онлайн-фотовиставка «Ми щиро віримо у мир»

8-9 травня педагоги та вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва традиційно вшановують День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ось вже сімдесят п’ята весна вітає всіх тих, хто пережив війну. Вітає й тих, хто знає про ті події лише з книг, фільмів чи з розповідей старшого покоління. Вітає і вкотре нагадує про страхіття війни, непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні й наказує берегти мир.
На жаль, цього року ми не зможемо відвідати підопічних геріатричного пансіонату, влаштувати їм святковий концерт, вручити подарунки, вшанувати тих, хто пройшов палаючими стежками Другої світової війни, тих, хто кував Перемогу в горнилі жорстоких боїв на фронтах, виніс важкі роки окупації та пекло таборів, тих, хто підіймав з руїн та відбудовував Україну.
Вихованці та педагоги Будинку творчості дітей та юнацтва пропонують вам зануритися в атмосферу свят минулих літ – ознайомитися з онлайн-фотовиставкою «Ми щиро віримо у мир», побачити фото наших дорогих ветеранів-земляків, щоб пам’ятали і знали про них наші сучасники.
Прикро, що вкотре ми відзначаємо ці дні в час, коли на території нашої держави вже не один рік ведуться бойові дії. Ми щиро віримо, що мир, злагода, добро, справедливість восторжествують та запанують в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *