Онлайн-навчання. Головне – бажання!

Предмети «українська мова», «українська література» – одні з основних у закладах освіти, оскільки саме з цих предметів випускники 9-х та 11-х класів складають державну підсумкову атестацію, зовнішнє незалежне оцінювання. Тому вчителі  української мови та літератури закладів загальної середньої освіти під  час карантину намагаються допомогти школярам в оволодінні навчальним мовно-літературним матеріалом, використовуючи технології дистанційного навчання. Це навчання за допомогою   різноманітних вебресурсів, освітніх платформ,   відеозв’язку,  чатів тощо. Обов’язковою вимогою є зворотній зв’язок з учнями.

Найбільшою популярністю користуються платформи «Мій клас», на якому є  теоретичний матеріал за шкільний курс української мови  для учнів 5-9-х класів, завдання та тести до кожної мовної теми, методичні рекомендації; «На урок», «Сlasroom», де учителі мають змогу перевірити знання учнів за допомогою онлайн-тестування» тощо.

Проводяться онлайн-уроки з української мови для 11 класу на платформі «10minschool».  Учитель ліцею №4 Кожуленко О.Б., ділячись досвідом роботи на цій платформі, зазначає:  «Теми уроків розроблено відповідно до календарного планування (50 уроків по 10 хвилин), кожен має супровід у формі презентації, яку можна завантажити, та 5 тестових завдань для самоперевірки. Матеріал можуть використовувати також учні 6-10 класів» (http://www.10minschool.ua/video/233)

Пропонуються  учням перегляди відеоуроків  з української мови та літератури в мережі Інтернет, надсилаються  завдання через вайбер або в особисті повідомлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *