«Панорама дитячих захоплень» у БТДЮ

Якщо театр починається з вішалки, то новий навчальний рік у Будинку творчості дітей та юнацтва – з тижня відкритих дверей. Ми знаємо, що у батьків виникає багато запитань, чим зайняти дитину після занять у школі для гармонійного розвитку і змістовного дозвілля дитини, а у дітей – як знайти собі нове хобі. Саме тому, педагоги БТДЮ вирішили допомогти і організували спеціальний стрім «Панораму дитячих захоплень».

Цього сонячного тижня свято відвідували учні закладів загальної середньої освіти міста. Цікаві розважальні програми дали можливість усім познайомитися з мережею гуртків Будинку творчості. Керівники гуртків гостинно зустрічали та дарували святковий гарний настрій усім присутнім, докладаючи свої знання, наполегливість, ентузіазм для того, щоб свято було наповнене творчістю, цікавими майстеркласами, щоб кожна  дитина реалізувала своє право на повноцінну різносторонню освіту, навчаючись у позашкільному закладі!

Не залишилось жодного байдужого з тих, хто завітав на цей захід. Саме після цієї події більшість дітей прийняли остаточне рішення – який саме гурток обрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *