Перемоги вихованців МЦЕНТУМ

Вересень приніс багато гарних новин. Варто відзначити колективи вихованців гуртків «Життя в стилі ЕСО» та «Природа рідного краю», які здобули перемогу у проєкті «Позашкілля заради майбутнього» у рамках міжнародної акції «Світ позашкілля», приурочений Дню захисту дітей.

1 місце виборола вихованка гуртка «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» Манчуленко Наталія у Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Моя квітуча Україна».

Також нещодавно завершився Всеукраїнський літконкурс ім. М. Чабанівського «Природи ніжний пагінець». Серед 700 творів учасників із 15 областей України вихованець МЦЕНТУМ Гоюк Сергій виборов  5 місце у своїй віковій категорії.

До участі в заочному обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років, який пройшов 09 вересня 2020 року, на базі КЗ ЧОЦЕНТУМ, були запрошені учні загальноосвітніх закладів та гуртківці закладів позашкільної освіти. Серед них були  і юні дослідники МЦЕНТУМ, які вибороли переможні місця:

1 місце – Кейван Анна та Гоюк Сергій;

2 місце – Горшовський Сергій та Красовський Максим.

Вітаємо наших переможців та керівників з високою оцінкою їхньої спільної роботи та бажаємо подальших звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *