Підготовка педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи

25 жовтня 2019 року розпочалася підготовка педагогічних працівників, які  навчатимуть першокласників за новим Державним стандартом початкової освіти у 2021/2022 н.р. (за попереднім прогнозом таких налічується 110). Додатково до роботи долучилися 11 педагогів, які вже навчають учнів 1 класу Нової української школи з 1 вересня 2019 року, але не пройшли навчання на очних сесіях.

Навчання колег відбувається відповідно до Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

 Обов’язкова частина підвищення кваліфікації вчителів містить 60 годин очних сесій (сюди входять тренінгові заняття, інтерактивні лекції, майстер-класи, дискусії, конференції ) та 60 годин дистанційних занять (розроблений “Освіторією”, EdEra та МОН курс).

Наприкінці курсу навчання відбудеться презентація авторського творчого продукту (проектів, технологічних портфоліо, навчально-методичних розробок, модельних програм).

Під час навчання вчителі мають опанувати такі блоки компетентностей:

  • професійно-педагогічна;
  • соціально-громадянська;
  • загальнокультурна;
  • мовно-комунікативна;
  • психологічно-фасилітативна;
  • підприємницька;
  • інформаційно-цифрова.

 

Учителі міста працюють у двох локаціях, що розмістилися на базі Чернівецьких СЗОШ №6 та ЗОШ №20 Чернівецької міської ради.

Заняття також включають: освітній потенціал гри з Лего методику компетентнісного навчання «Шість цеглинок»; основи інклюзивної освіти; інтегроване навчання; нейропсихологію в освіті.

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *